Synergy WorldWide

Informacje o firmie

Synergy Worldwide jest w 100% spółką córką amerykańskiego giganta Nature’s Sunshine (NSP). Nasz koncern macierzysty istnieje na rynku od 1972 roku. To silne finansowo, wolne od zadłużenia przedsiębiorstwo. Jest notowana w amerykańskim systemie giełdowym NASDAQ, z najlepszymi wycenami rynkowymi. Firma została wielokrotnie wyróżniona jako najlepszy producent suplementów diety w Ameryce, jest światowym liderem w branży.

Liczne wyróżnienia dowodzą, że NSP i Synergy należą do 100 najbardziej etycznych przedsiębiorstw Ameryki.

W roku 1999 Dan Higginson założył firmę Synergy World Wide działającą na zasadach marketingu sieciowego. Dan był wcześniej doradcą Stevena Covey’a a także doradzał i trenował wiele sław współczesnego biznesu w tej branży. Już w pierwszym roku prowadzenia nowego przedsiębiorstwa udało mu się z dumą osiągnąć 10,6 miliona $ obrotu. I to w Japonii, jednym z najbardziej wymagających rynków świata…
Następnie firma zaistniała w Korei, Indonezji, Malezji, Singapurze, Hong Kongu, Meksyku, Filiniach, USA, Kanadzie, Wietnamie i Australii. W 2008 roku rozpoczęła swoją ekspansję na Europę otwierając Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Austrię, Szwecję, Holandię, Czechy i Norwegię. Od 2012 roku Synergy obecne jest również na rynku polskim!

Obecnie firma działa na 30 rynkach całego świata i nadal się rozwija przygotowując kolejne otwarcia.

Jakość produktów Synergy

Kontrola jakości na każdym etapie produkcji zapewnia naszym produktom niespotykaną jakość oraz skuteczność działania.

Każdego roku Synergy wydaje 2 miliony dolarów na kontrolę jakości oraz odrzuca 5% otrzymanych surowców. Naukowcy prowadzą 600 testów mających na celu potwierdzenie jakości, siły działania a także czystości i bezpieczeństwa stosowania. Zewnętrzne i wewnętrzne audyty potwierdzają to.

Produkty posiadają certyfikat GMP nadawany przez instytucję US-TUV, czyli spełniają rygorystyczne normy czystości i jakości a ich receptura chroniona jest prawem patentowym. Najwyższe międzynarodowe instytucje kontrolne zezwoliły na ich dystrybucję.

Produkty wytwarzane są z najczystszych, naturalnych składników, bez metali ciężkich, pestycydów, benzenu i bez jakichkolwiek genetycznie modyfikowanych składników z najczystszych obszarów na świecie.

Firma Synergy jest przekonana o wysokiej jakości swoich produktów, dlatego oferuje możliwość zwrotu z odzyskaniem 100% zapłaconej kwoty w ciągu 90 dni od zakupu.

Produkt z logo Synergy to produkt unikatowy, podnoszący jakość życia i odpowiadający na potrzeby świadomych i wymagających klientów z różnych części świata. Nasze formuły spełniają wymagania najwyższych norm technicznych, a w produkcji stosujemy najbardziej zaawansowane technologie i składniki. Nasze produkty współgrają ze sobą i istotnie wpływają na polepszenie zdrowia, piękny wygląd i dobre samopoczucie

Opracowywanie najlepszych produktów rozpoczynamy od przeprowadzenia wyczerpujących badań w naszych zaawansowanych laboratoriach w Ameryce. Najzdrowszych i najświeższych składników poszukujemy na całym świecie. Wszelkie surowce muszą spełniać najbardziej wymagające normy, a w produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie kontroli jakości.


Synergy jest podmiotem w całości należącym do Nature’s Sunshine Products — giganta tej branży, prowadzącego działalność od 1972 roku. Relacja z NSP jest korzystna dla Synergy pod wieloma względami. Nature’s Sunshine Product wytwarza wiele produktów Synergy, a naukowcy NSP wspólnie z Synergy nadzorują opracowywanie i wytwarzanie wszystkich produktów Synergy. W roku 2002 firma NSP otworzyła nową, supernowoczesną fabrykę wyposażoną w systemy mechaniczne oraz mechanizmy zapewniania jakości porównywalne z tymi stosowanymi w branży farmaceutycznej. Żadna inna firma wytwarzająca naturalne produkty zdrowotne nie może pochwalić się taką dbałością o szczegóły i najwyższą jakość produkcji.


Potęga Synergy opiera się na jakości, czystości i niepowtarzalności naszych produktów. Zapraszamy do samodzielnego odkrywania wyjątkowości naszych formuł — produktów, które wpływają na radykalną poprawę jakości życia i piękny wygląd.

Forbes

Nature’s Sunshine/Synergy WorldWide jako jedna ze 100 najbardziej wiarygodnych firm w Ameryce według magazynu Forbes.

Na początku tego roku, magazyn Forbes opublikował listę 100 Najbardziej Godnych Zaufania Firm w Ameryce, umieszczając Nature’s Sunshine / Synergy WorldWide w kategorii „Micro-Cap”.* Według magazynu, firma Synergy znalazła się na tej liście ponieważ: „stanowi niezwykły przykład otwartości i uczciwości”.
Nature’s Sunshine (NATR), firma-matka oraz cenny partner Synergy WorldWide, są jedną z czterech firm w całej kategorii „Farmacja” , które dostały się na tą jakże prestiżową listę. Z posród czterech firm, Nature’s Sunshine/Synergy otrzymała najwyższy wynik AGR (92 na 100)** oraz jest jedyną firmą zajmującą się sprzedażą bezpośrednią/MLM, która znalazła się w rankingu.

Jak tworzy się taką listę?

Forbes opiera się na rankingu GMI (Governance Metrics International) aby pomóc klasyfikować firmy w oparciu o skale wiarygodności. GMI bierze pod uwagę 60 różnych czynników z zakresu zarządzania oraz księgowości sądowej. Firmy najbardziej wiarygodne finansowo, z najniższą częstotliwością zdarzeń wysokiego ryzyka oraz te, które posiadają odpowiedni nadzór zarządu – znajdują się zazwyczaj najwyżej w rankingu. Inne czynniki wpływające na poziom w rankingu zawierają m.in. kary za nadmierne rekompensaty wykonawcze, dużą rotację kadry zarządzającej oraz wysoki poziom wynagrodzeń kierownictwa.
GMI weryfikuje ponad 8000 publicznie notowanych spółek kwartalnie przypisując ocenę ryzyka. Firmy znajdujące się na liście 100 najlepszych muszą posiadać kapitalizację giełdową na poziomie minimum 250.000.000 dolarów lub więcej. Nie mogą one dokonywać poprawek w dokumentach Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, bez działań wykonawczych SEC i bez korekt materialnych.
Cieszymy się niezmiernie z tego wyróżnienia.

Misja firmy

Firma Synergy realizuje jedyną w swoim rodzaju misję: dostarczać sprawdzone naukowo produkty najwyższej jakości, zapewniać swobodę finansową przez tworzenie innowacyjnych okazji biznesowych oraz promować kulturę współpracy i pomagania innym.

Zobowiązanie do bezkompromisowej jakości naszych produktów

Aktywne poszukiwanie możliwości pomocy i służenia innym

Inspirowanie kreatywności przy jednoczesnej akceptacji zmian z myślą o związanych z nimi możliwościach rozwoju

Koncentracja na długofalowym sukcesie, a nie na krótkoterminowych zyskach

Przestrzeganie zasad etyki w biznesie

Poszukiwanie innowacyjnych metod stwarzania najbardziej obiecujących możliwości

Ocena
4.8