ProArgi 9 Plus

Produkt oparty na opracowaniach Noblistów

Głównym składnikiem ProArgi-9+ jest arginina – aminokwas występujący naturalnie w ludzkim organizmie

ProArgi 9 Plus możesz kupić w oficjalnym sklepie Synergy

Produkt dostępny jest w opcji 1-pak (30 saszetek) lub
zestawach: 2 opakowania (60 saszetek) i 4 opakowania (120 saszetek)

SKLEP SYNERGY

L-arginina – magiczna cząsteczka

Najwyższa instytucja medyczna w USA – FDA potwierdziła aż 15 prozdrowotnych właściwości L-Argininy, która jest fundamentem składu ProArgi 9 Plus.

Uniwersytet Columbia nazwał l-argininę magiczną cząsteczką w odniesieniu do systemu sercowo-naczyniowego. Ustalenia naukowe wskazują, iż niemal każdy może odnieść korzyści wynikające z suplementacji l-argininy. Odpowiednie dawki aminokwasu stosowane systematycznie magą wpłynąć na poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.

Uważa się, że arginina jest wielokrotnie silniejszym antyoksydantem od dotychczas znanych. Właściwości antyoksydacyjne są doskonałym wsparciem dla organizmu w profilaktyce i walce z ewentualnymi schorzeniami układu sercowo-naczyniowego nękającymi starzejący się organizm.

Tlenek azotu wytworzony dzięki l-argininie jest związany w sposób bezpośredni lub pośredni z wieloma procesami zachodzącymi w organizmie. Odpowiedni poziom tlenku azotu we krwi jest krytyczny dla dobrego stanu serca, układu naczyniowego, immunologicznego, hormonalnego i nerwowego.

ProArgi 9 Plus jest produkowany z biologicznie czystych substancji roślinnych. Dzięki swojej opatentowanej, wyjątkowej recepturze, każda dawka pozwala l-argininie działać wydajniej i dłużej. Dzięki temu organizm produkuje tlenek azotu w ilościach wystarczających do poprawnego funkcjonowania.

Skład ProArgi-9+

Najważniejsze składniki. Naturalne, bezpieczne i przebadane. Gwarancja najwyższej jakości

Arginina


Cytrulina


Witaminy z grupy B


Arginina

To główny składnik ProArgi 9 Plus. Jest aminokwasem występującym naturalnie w ludzkim organizmie. Arginina to aminokwas endogenny, czyli taki, który organizm może wytworzyć z innych związków. Jednak, jak pokazały badania, wraz z wiekiem zdolność produkcji l-argininy w organizmie zaczyna spadać. Niedobory tego aminokwasu prowadzą do zachwiania równowagi wewnętrznej.

Arginina odgrywa ważną rolę w wielu biologicznych funkcjach naszego ciała. W organizmie arginina przetwarzana jest w tlenek azotu, mający wpływ na elastyczność naczyń krwionośnych, finalnie ułatwiając przepływ krwi. Ostatecznym efektem suplementacji L-argininy może być więc poprawa krążenia i wyrównanie ciśnienia. Istnieje wiele rodzajów suplementów z argininą. Przede wszystkim różnią się jakością i sposobem produkcji. Zalecana jest szczególna ostrożność przy wyborze tego rodzaju produktów. Koniecznie należy zwrócić uwagę na farmaceutyczną jakość suplementu, ponieważ większość tanich odpowiedników produkowana jest w Chinach bez stosownych certyfikatów bezpieczeństwa.

Cytrulina

Produkty niezawierające L-cytruliny przestają działać już po 4-6 godzinach. L-arginina w postaci proszku jest jedną, efektywną i bezpieczną formą. Należy dodać, że naukowcy, którzy projektują formułę L-argininy, muszą biegle zadać wewnętrzne działanie aminokwasu, znać doskonale procesy chemiczne, posiadać doświadczenie kliniczne, wykazać się znajomością metabolicznych ścieżek oddziaływania L-argininy, a także znajomością jej ogromnych możliwości opóźniających proces starzenia się organizmu i roli hormonów młodości w tym procesie.

L-cytrulina neutralizuje też amoniak, który jest silnie toksyczny. Jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania wątroby. Bez odpowiedniej ilości aminokwasu wątroba może ulec obciążeniom, co może w konsekwencji narazić ją na uszkodzenia. Co więcej, L-cytrulina bierze udział w cyklu mocznikowym, w którym przyczynia się do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego nagromadzonego w wyniku intensywnego treningu. Nazwa cytrulina pochodzi od łacińskiego słowa citrullus – arbuz. Jest ona jednym z aminokwasów, których obecność w diecie jest nieodzowna. Uczestniczy w produkcji hormonu wzrostu, który to przyspiesza spalanie tłuszczów – wspomaga odchudzanie.

Dr Predegast – naukowiec o światowej renomie, prowadzący badania nad właściwościami L-argininy stwierdza: Jeśli stosowany preparat nie zawiera L-cytruliny. przyśpieszającej syntezę L-argininy nie jest możliwe uzyskanie właściwych efektów. Dzięki przyśpieszonej syntezie L-argininy natychmiast wzrasta poziom tlenku azotu (NO), a sama L-argininia może działać do 24h.

Witaminy z grupy B

Są niezbędne dla odpowiedniego dysponowania białkiem, regulując procesy jego rozkładu na aminokwasy. Umożliwiają także wyodrębnianie i przyswajanie węglowodanów i tłuszczów z produktów o przewadze białka. Wszystko to służy pozyskiwaniu i magazynowaniu energii. Są niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego, gdyż biorą udział w procesach wytwarzania serotoniny, dopaminy i kwasu aminomasłowego będących neuroprzekaźnikami sprzyjającymi m.in. dobremu nastrojowi, zapobieganiu depresjom i zmniejszającymi pobudzenie na poziomie emocjonalnym i fizjologicznym (np. przez rozluźnienie mięśni).

Witaminy z grupy B biorą udział w wytwarzaniu hormonów, hemoglobiny oraz niektórych enzymów służących przyspieszaniu reakcji w organizmie (np. trawienia). Witamina B6 służy również zwiększeniu odporności immunologicznej. Przy jej udziale tworzone są bowiem przeciwciała. Bierze też pośrednio udział w regulacji ciśnienia krwi i cykliczności skurczów serca dzięki wpływowi na poprawę przyswajalności magnezu. Witaminy z grupy B biorą udział w procesach krwiotwórczych, przyczyniając się do zachowania właściwej ilości czerwonych krwinek.

Resweratrol

Resweratrol, cenny składnik ProArgi-9+, charakteryzuje się znaczną aktywnością biologiczną. Związek ten występuje głównie w owocach i ich przetworach, zwłaszcza w winogronach i w dużym stężeniu w czerwonym winie. Ma szeroki zakres działania na organizm człowieka zarówno w zapobieganiu, jak i leczeniu różnych chorób. Resweratrol wywiera korzystny wpływ na układ krwionośny. Badania wykazały, że hamuje on rozwój procesów nowotworowych. Ponadto sugeruje się, że związek ten chroni przed chorobami neurodegeneracyjnymi, działa przeciwutleniająco, antyproliferacyjnie, przeciwzapalnie oraz antyangiogennie.

Zainteresowanie tym związkiem wzrosło za sprawą tzw. paradoksu francuskiego. Stwierdzono bowiem, że w państwach położonych w basenie Morza Śródziemnego występuje niski wskaźnik śmiertelności w wyniku schorzeń sercowo-naczyniowych, pomimo że dieta bogata jest w tłuszcze nasycone. Zjawisko to powiązano z regularnym spożywaniem umiarkowanych ilości czerwonego wina. Sugerowano, że wino powoduje wzrost stężenia cholesterolu frakcji HDL, ze względu na zawarty w nim alkohol (spożywany w ilości 20 – 30 g, miał obniżać ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia serca o 40 %).

Po przeprowadzonych doświadczeniach okazało się jednak, że zawartość cholesterolu frakcji HDL w surowicy ludności zamieszkującej Francję nie jest większa niż u ludzi innych narodowości. Zaczęto więc szukać kolejnej przyczyny paradoksu francuskiego. Dokładna analiza składników wina wykazała, że związkiem zmniejszającym ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia jest resweratrol. Resweratrol może pomóc zapobiegać chorobom serca, obniżyć cholesterol i przeciwdziałać miażdżycy. Pomaga utrzymać w dobrym stanie skórę i naczynia krwionośne. Resweratrol pozyskiwany z pestek, skórek i miąższu czerwonych winogron ma udowodnione działanie poprawiające wydajność układu krążenia.

Dzięki właściwościom przeciwutleniającym resweratrolu, zachowany jest także właściwy dopływ tlenu do serca i powstrzymane jest osadzanie się płytki miażdżycowej w tętnicach i zwężeniach naczyń krwionośnych. Choroby układu krążenia należą do najczęściej występujących schorzeń, są to m.in. miażdżyca, choroba wieńcowa i zawał mięśnia sercowego. Do czynników ryzyka zalicza się m.in. nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, cukrzycę, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, brak aktywności fizycznej, nadwagę i otyłość. Resweratrol obniża ryzyko występowania wyżej wymienionych schorzeń, m.in. w wyniku hamowania procesu peroksydacji lipidów oraz zmniejszania wnikania utlenionych LDL w ściany naczyń krwionośnych.

Dostępny pojedynczo lub w atrakcyjnych zestawach 2 i 4 opakowania!

ProArgi 9 Plus w PDR

Jeśli zajrzysz do tegorocznej edycji najpopularniejszego na świecie kompendium wiedzy o lekach i suplementach diety, znajdziesz w nim również informacje o ProArgi-9+

Od 1947 specjaliści medyczni z całego świata korzystają z amerykańskiego przewodnika po lekach Physicians’ Desk Reference PDR – wiarygodnego źródła na temat leków i suplementów diety. ProArgi 9 Plus znajduje się w przewodniku PDR nieprzerwanie od kilku lat! Oznacza to, że większa grupa ludzi związanych z medycyną ma szansę poznać korzyści płynące ze stosowania z flagowego produktu Synergy WorldWide.

Przewodnik PDR można znaleźć w prawie każdym gabinecie lekarskim, aptece, szpitalu i bibliotece w USA. Ze wszystkich publikacji medycznych właśnie ta jest najbardziej aktualna i znana oraz cieszy się największym szacunkiem. Udostępniono również wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o suplemencie ProArgi 9 Plus, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia. Jesteśmy przekonani, że zachęci to jeszcze większą liczbę pacjentów, specjalistów medycznych i studentów medycyny do odkrywania korzyści z używania ProArgi-9+ oraz dzielenia się informacjami o nim z innymi z powodu licznych zalet tego produktu.

Nagroda Zaufania ZŁOTY OTIS

Oficjalna ceremonia wręczenia statuetek Nagrody Zaufania Konsumentów ZŁOTY OTIS miała miejsce w Muzeum Kolekcji Jana Pawła II w Warszawie. Udało nam się porozmawiać z przewodniczącym Kapituły Nagrody Zaufania Złoty OTIS panem Pawłem Krusiem. Oto co nam powiedział:

„Złoty OTIS” to najważniejsza nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym w Polsce. Pacjenci wybierają – najlepsze ich zdaniem – produkty dostępne na rynku bez recepty. Najbardziej innowacyjnym produktom Kapituła przyznaje wyróżnienia „Debiut Roku”. W tym roku otrzymała je m.in. firma Synergy WorldWide za swój produkt ProArgi 9 Plus.

Złoty OTIS to nie tylko plebiscyt, ale także działania społeczne. To także wiarygodna inicjatywa społeczna. W jej ramach udało się podjąć wiele różnorodnych działań. Z inicjatywy Kapituły, przy wsparciu ludzi zaangażowanych społecznie, sfinansowano m.in. zakup implantu dla pacjentki prof. Henryka Skarżyńskiego, wsparto finansowo budowę kliniki „Budzik” dla dzieci w stanie śpiączki i – wraz z amazonkami – wybudowano Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne przy warszawskim Centrum Onkologii. Kapituła jest też inicjatorem i organizatorem społecznych akcji badań profilaktycznych: „Uwaga nerki!”, „Nie mam HCV!”, oraz polsko-ukraińskich akcji „Cukrzyca. Wygrajmy razem!” i „Sprawdź cholesterol u dziecka!”. Z bezpłatnych badań Nagrody Zaufania skorzystało już ponad 20 tys. osób. Właśnie rusza II etap społecznej akcji profilaktycznej: „Zbadaj cholesterol u dziecka!”.

Dla sportowców

ProArgi-9+ z powodzeniem stosowany jest przez sportowców. Obecność argininy wpływa bowiem korzystnie przepływ krwi i prowadzi do szybszego przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. To sprawia, że osiągane są lepsze wyniki sportowe. Arginina ma również wpływ na szybsze wychodzenie z kontuzji oraz lepszą i szybszą regenerację po forsownych treningach.

ProArgi-9+ został wpisany na Listę Kolońską, co jest gwarancją bezpieczeństwa stosowania dla sportowów i dowodem na brak w składzie substancji zabronionych.

Jak dawkować ProArgi-9+?

Sending
User Review
4.73 (59 votes)