Opinie i rezultaty

Opinie o produktach SYNERGY

Mężczyzna wiek 67 lat
Od pewnego czasu borykałem się z nadciśnieniem tętniczym, w ostatnim czasie gwałtownie wzrastało, do tego stopnia iż nie było dnia bez krwotoku z nosa. Lekarz przepisał torbę leków i powiedział, że będę musiał je zażywać do końca swojego życia. W tym samym czasie syn przyniósł mi produkty V3 i powiedział, że mam to pić bez dyskusji – dobrze wiedział, że sceptycznie podchodzę do tego typu specyfików. Dziś jestem pewien, że pomogły mi dojść do zdrowia. Dzięki systemowi V3 czuję się świetnie. Poprawiły się również wyniki a badania robię raz w miesiącu.


Kobieta wiek 73 lata
Od kilku miesięcy jeżdżę na wózku ponieważ mam trudności z chodzeniem i ogólnie poruszaniem się, na wózku jest mi lżej. Zaczęłam pić Proargi 9 plus i po tygodniu poczułam ożywienie i że bardziej mogę się skupić na wykonywanych czynnościach. Po 2 tyg. poczułam nawet potrzebę wstania z wózka i ruszania się. Po 3 tygodniach intensywność drżenia ręki spadła.


Ela z Warszawy
Dzień dobry! Pragnę podzielić się z wami dobrymi wiadomościami o poprawie mojego zdrowia. Po 3 miesiącach picia produktów zdecydowanie zmniejszyły mi się napady fatalnego samopoczucia, szczególnie przy gwałtownych zmianach pogodowych. Ostatnio nie muszę aż tak uważać, pilnować się z lekami. Mam dużo większą chęć do działania czuję się zdecydowanie lepiej . Pozdrawiam.


Mężczyzna 54 lata z Warszawy
Chcę podziękować za możliwość współpracy jak i przede wszystkim że obecnie mogę korzystać z produktów V3 Synergy. Dzięki temu ta przedłużająca się zima nie zdołowała mnie jak innych, bo po piciu tych bardzo smacznych wynalazków dostałem takiego powera takiej dobrej chęci do działania ze niektórzy mnie nie poznają. To całe moje zmęczenie, problemy gastryczne zniknęły, nie pamiętam kiedy miałem zgagę itp., wiele kilometrów za kółkiem nie są już problemem ani ze względu na zmęczenie jak i na bóle żołądka. Nadmienię, że naprawdę mimo moich 54 lat stosowanie samego tylko Proargi bardzo zwiększyło witalność z czego zadowolony jestem nie tylko ja. Pozdrawiam!


Mężczyzna 63 lata
Mam 63-ci rok życia. Po pięćdziesiątce zaczęło się coś psuć w moim zdrowiu. Na początek były to drobne dolegliwości, które likwidowałem prochami i było na trochę czasu lepiej. Potem było coraz częściej i groźniej. Już musiałem poleżeć i odchorować, zacząłem wymagać momentami pomocy w ubieraniu, czasami brałem blokady żeby pracować i zarabiać. Zdarzało się że chodziłem o lasce a nawet o kulach. Byłem przerażony. Perspektywa brania dożywotnio proszków i staczanie się zdrowia w stan coraz gorszy nie bardzo mi się podobała. Lekarze mówili że tak musi być bo to jest stan naturalny i nie ma na to rady. Na szczęście natrafiłem na medycynę niekonwencjonalną, która dawała nadzieję na poprawę. Ale jak się rozeznać co stosować? Akupunkturę, ziołolecznictwo, akupresurę, homeopatię, bioterapię czy którąś z innych kilkudziesięciu metod z których każda jest dobra jak zapewnia twórca /autor książki, wykonujący zabiegi/ ? Ponieważ umysł mam dociekliwy i czasami jestem wręcz upierdliwy w dociekaniu ,,dlaczego ” uparcie szukałem, stosowałem, dyskutowałem, doświadczałem na własnej skórze /a miałem na czym eksperymentować/ Obecnie po przeczytaniu ok. 150 książek z tej dziedziny oraz ukończeniu ok. 10 kursów uważam że mam właściwy pogląd na zachowanie zdrowia i powrót do zdrowia.Niestety jest to czasami ciężka i żmudna praca aby odpracować te kilkadziesiąt lat jak mówię żartobliwie ,,hulaszczego trybu życia”. Podstawą zdrowia jest PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE + pogoda ducha. Wszystkie inne metody są niepotrzebne. Są one potrzebne dla wspomagania powrotu do zdrowia, dla ulżenia w cierpieniu a to cierpienie jest potrzebne aby człowiek miał czas pomyśleć co robi źle. Miałem i jeszcze trochę mam reumatyzmu, zawalone zatoki, paradontozę. Ale nie mam już zgagi, bólów że nie mogę się ruszać, hemoroidów, bólów serca, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa lędźwiowego, wystającego brzucha i nie mam 20 kg tłuszczu.I nie biorę prochów. Trudno mi uczciwie ocenić jakie kuracje i jakie działania w jakim stopniu mi pomogły. Sok z jagodą acai piję od lata 2012 czyli ok. roku i zgodnie z moją wiedzą ma on duży udział w zmaganiach z chorobami jako zdrowe naturalne odżywianie. Cuda zdarzają się bardzo rzadko a podstawą są drobne kroczki których postępów nie zauważa się na bieżąco. Mogę żartując powiedzieć ,,ze wstydem” że czuję się coraz lepiej a nie coraz gorzej mimo upływu czasu i coraz starszego wieku. Dobrze że jest tu obowiązek comiesięcznego zakupu bo wymusza to ciągły nieprzerwany proces walki o zdrowie. Bo zdrowie nie jest nam dane raz na zawsze, jest to ciągła walka o jego utrzymanie. Czego wszystkim życzę.


Kobieta 41 lat
Produkty firmy Synergy od początku stosowania są “trafione” dla mnie i mojej rodziny. Używamy ich od grudnia 2012 roku. Z uwagi, iż mam “uczucie zimnych stóp, zaczęłam stosować ProArgi 9+. Po kilku dniach stosowania, byłam tak naładowana energią, że chodziłam spać nawet o trzeciej nad ranem, gdyż w ogóle nie myślałam o spaniu. Ale rozsądek nakazywał mi iść spać, gdyż następnego dnia musiałam iść do pracy, a po pracy drugi etat – dom. Na razie poprzestałam na dwóch opakowaniach, gdyż zauważyłam, że nie ma już tego uczucia zimna. Dla moich dzieci (syn jest w szkole podstawowej, a córka w gimnazjum) najlepsze jest Mistify. Zauważyłam, że odporność moich dzieci zwiększyła się. W okresie zimowym dużo dzieci z ich klas chorowało i choruje, a moje skarby zawsze stawiają się do swoich szkół. Również ulubionym dla mnie produktem jest Phytolife. Jeżeli odczuwam jakieś dolegliwości, to od razu go zażywam. Cudownie, że te wspaniałe produkty zaczęły być dostępne w naszym kraju. Szczerze zachęcam wszystkich do stosowania tych produktów.


Kobieta 47 lat
Od zawsze marzyłam o produktach, które za jednym zamachem dałyby mi zdrowie i młody wygląd. A przy tym były smaczne i łatwe w przyjmowaniu ( płyn). Sen z powiek spędzały mi wzdęcia brzucha, nawet po niewielkiej ilości pokarmu. Wyglądałam jak nadmuchany balon albo dosadniej jak kobieta w zaawansowanej ciąży. Rano brzuch płaski – do wieczora: BALON. V3 biorę regularnie od miesiąca. Poprzednio używałam ich na zmianę . W jednym miesiącu jeden rodzaj, w drugim kolejny. Jednak najlepsze efekty są gdy spożywam wszystkie trzy jednego dnia. Po wzdęciach nie ma śladu.Mam mniej zmarszczek na twarzy. Skóra na całym ciele jest bardziej elastyczna i nawilżona.Mniej wypadają mi włosy.Poprawiła mi się jakość snu. Wystarczy mi 7 godzin snu. Wstaję wypoczęta i od razu z wigorem. Poprzednio potrzebowałam 9 godzin i około godziny, aby rano dojść do siebie.Nie mam tzw. napadów głodu na coś słodkiego ( zajadanie stresu). Jadam mniejsze porcje i szybciej czuję sytość. Co z automatu wpłynęło na utratę wagi – hura !!!Jestem spokojniejsza, weselsza i pełna życia. Po prostu młodsza pod każdym względem. Zyskuje na tym moja rodzina i ja sama. Polecam produkty każdemu, aby na sobie przekonał się ile dobrodziejstwa dają naszemu organizmowi.


Mężczyzna 48 lat
Preparaty Mistify, Phytolife i ProArgi 9+ używam regularnie od 5 m-cy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że bardzo pozytywnie wpływają na mnie. Nigdy nie miałem w sprawach seksu problemu ale teraz czuje się tak, jakbym miał 20 lat. Nie myślę tu tylko o ilości ale również jakości seksu. Ponadto mam wrażenie, że poprawił mi się wzrok. Zauważyłem, że po niektórych pokarmach nie mam już zgagi. Mój sen jest bardziej wartościowy, wstaję rano wypoczęty i wyspany. Od lat przyjmowałem różnego rodzaju suplementy. Zdaję sobie sprawę, że nasz organizm nie jest w stanie z pożywienia uzyskać wszystkich wartościowych składników. Jestem pozytywnie zaskoczony produktami firmy Synergy. Nigdy nie spotkałem tak fantastycznych i tak niesamowicie działających preparatów. Dziękuję za poprawę jakości życia.


Kobieta 61 lat
Suplementy stosowałam z różnych firm, ale nie byłam zadowolona. Brałam zawsze dużo leków przepisywanych przez lekarzy. Od dawna miałam zmęczone nogi, zawsze miałam z nimi problemy, skurcze, trudno opisać te bóle, nogi mnie ciągnęły, był ciężkie, nie mogłam spać w nocy, Piję Proargi 9 Plus od listopada jedną miarkę dziennie, Phytolife także 2, 3 razy na dzień. Dużo się zmieniło. Czuję się jak bym miała 18 lat. W końcu rano czuję cieple nogi, dawniej zawsze było mi chłodno, jak tylko się kładłam do łóżka to czułam zimno. Czuję dużo więcej siły, mam dużo pracy w domu i to jest bardzo ważne dla mnie. Najbardziej cieszę się że mam “swoje” nogi.


Kobieta 59 lat
Od kilku lat mój wielki problem to nadciśnienie, złe krążenie, bóle głowy, ociężałość, brak energii, niestrawność. Zażywałam dużo lekarstw i często sięgałam po tabletki przeciwbólowe. W listopadzie 2012 r zaczęłam stosować produkty. Już po tygodniu zauważyłam znaczną poprawę w moim samopoczuciu. Czułam się wypoczęta, lekka i bardziej energiczna. Produktów Synergy używam stale, jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.


Mężczyzna 52 lat (pracuje jako masażysta)
Od miesiąca używam produktów Firmy Synergy, ProArgi 9 + 1x rano i 1x wieczorem.
A soki piję od rana Mistify a wieczorem Phytolaife, zainteresowałem się produktami Synergy po kontuzji barku i zauważyłem po konsumowaniu:
1. Szybciej doszedłem do siebie.
2. Śpię po 5-6 godzinach w nocy i wstaję wypoczęty, a w łóżku a nie tylko tam śpię :), bo jeszcze mogę
3. Czuję przypływ energii i wydaje mi się że wszystko co sobie zaplanuje jest do osiągnięcia, Po Prostu jasny umysł i bardzo twórczy.
Serdecznie polecam i Pozdrawiam

Ocena
4.6