Dawkowanie

Dawkowanie produktów Synergy V3

PhytoLife

Wymieszaj 7,5 ml (łyżkę stołową) w 250 ml wody – 2 do 3 x dziennie. Po otwarciu przechowywać w lodówce. W pierwszym miesiącu kuracji pij dziennie co najmniej 1,5 litra wody z PhytoLife. Możliwa forma skoncentrowana: dziennie pić 2-3 x 1 kieliszek (przed jedzeniem – zostanie pobudzone trawienie, przez cały dzień pić dużo wody na raty) 15 ml Phytolife można również rozmieszać w 0,5l wody, wlać do butelki i popijać w ciągu dnia. Ważne jest aby pić dużo wody wciągu dnia.

Mistify

Spożywać 1-2 razy dziennie 30 ml (2 x 1 kieliszek) między posiłkami (minimum godzinę po posiłku i pół godziny przed następnym posiłkiem). Mistify zostaje w organizmie przez 12 godzin. Przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce! Nie mieszać z gorącymi napojami! (Ryzyko zniszczenia wrażliwych składników roślinnych).
W nagłych przypadkach: 3-4 x dziennie kieliszek Godne polecenia dla dzieci. (Małe dzieci: ok. 1/3 zalecanej ilości, dzieci w wieku szkolnym: ok. 2/3 do normalnej ilości)

ProArgi 9 Plus

1. Wsyp jedną pełną porcję 10 g (zawiera 5 g elementarnej L-Argininy) do 120 – 240 ml niegazowanej wody (według indywidualnego smaku). Pełna porcja to jedna płaska łyżka dołączona do opakowania.
2. Mieszaj aż do rozpuszczenia. Jeśli woda jest bardzo zimna, roztwór potrzebuje około 1 minuty do całkowitego rozpuszczenia. Wymagany jest pusty żołądek, ponieważ pewne komponenty jedzenia rywalizują w obszarze trawiennym. Sugeruje się dlatego by zażywać preparat co najmniej pół godziny lub dłużej przed posiłkiem. W przypadku przyjmowania po posiłku, należy odczekać nawet dwie godziny. Ważne: roztwór mieszać plastikową lub drewnianą łyżeczką.

Aby osiągnąć efekt Anti-Aging:
Wsyp 2 porcje całego produktu (20 g) do 200 – 300 ml wody, wymieszaj i wypij na pusty żołądek 30 minut przed snem. Aby zapewnić, że masz pusty żołądek, spożywaj nic więcej – tylko wodę na 2 godziny przed snem.

Dla sportowców:
Weź 2 porcje przed snem (tak samo jak podczas kuracji Anti-Aging) i 1-2 porcji na 30 minut przed treningiem.

Oczyszczanie systemu sercowo-naczyniowego:
Zalecana dawka w pierwszym miesiącu. Przyjmuj 2 razy dziennie po 1 porcji. Pierwsza porcja pół godziny przed śniadaniem. Druga porcja dwie godziny po kolacji.


Zalecane jest nie przyjmowanie wszystkich produktów w tym samym momencie. Produkty należy stosować o różnych porach w ciągu dnia przynajmniej z kilkudziesięciominutowymi odstępami.

Stosowanie suplementów w płynie zapewnia najlepsze przyswajanie, produkty Synergy należy zażywać na pusty żołądek.