ProArgi 9 Plus

proargi 9 plusProdukt oparty na opracowaniach Noblistów

Składniki aktywne zawarte w ProArgi 9 Plus mogą między innymi pomóc ustabilizować poziom cukru oraz znormalizować ciśnienie krwi. Mogą również działać korzystnie na poziom cholesterolu, polepszać działanie tarczycy, wspierać funkcje serca i wzmacniać naczynia wieńcowe. Mają korzystny wpływ na redukcję tłuszczu dzięki wzmożonemu spalaniu, zaś po wysiłku pomagają znów odzyskać formę.

Najwyższa instytucja medyczna w USA – FDA potwierdziła aż 15 prozdrowotnych właściwości L-Argininy, która stanowi 50% składu ProArgi 9 Plus. Powyższy aminokwas podwyższa mikro-cyrkulację i podnosi produkcję tlenku azotu w organizmie. Uniwersytet Columbia odnosi się do L-argininy jako magicznej cząsteczki dla systemu sercowo-naczyniowego. Istnieją dziesiątki powodów przemawiających za argininą. Lista możliwości tego aminokwasu jest nieskończenie długa. Naukowo potwierdzone ustalenia wykazują, że praktycznie każdy może suplementować argininę w celu zapewnienia sobie zdrowia i dobrego samopoczucia.

Arginina jest tysiąc razy silniejszym antyoksydantem od dotychczas znanych. Właściwości antyoksydacyjne aminokwasu są wsparciem dla rożnych układów naszego organizmu i może być ona ochroną przed schorzeniami serca, udarami, rakiem, cukrzycą, jak również spowalniać proces starzenia. Tlenek azotu wytworzony dzięki l-argininie jest związany w sposób bezpośredni lub pośredni ze wszystkimi procesami zachodzącymi w organizmie. Decyduje też o naszym stanie zdrowia, począwszy od systemu naczyniowego przez system immunologiczny, hormonalny i nerwowy.

Suplement oparty na naturalnych składnikach. ProArgi 9 Plus jest produkowany z biologicznie czystych substancji roślinnych. Dzięki swojej opatentowanej, wyjątkowej recepturze, jedna dawka pozwala argininie działać dłużej a organizm produkuje tlenek azotu (NO).

 

Nagroda Zaufania ZŁOTY OTIS 2014

Oficjalna ceremonia wręczenia statuetek Nagrody Zaufania ZŁOTY OTIS 2014 odbyła się 4 kwietnia w Muzeum Kolekcji Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich) przy Placu Bankowym 1, w Warszawie.

Udało nam się porozmawiać z przewodniczącym Kapituły Nagrody Zaufania Złoty OTIS panem Pawłem Krusiem. Oto co nam powiedział:

– „Złoty OTIS” to najważniejsza nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym w Polsce. Pacjenci wybierają – najlepsze ich zdaniem – produkty dostępne na rynku bez recepty. Najbardziej innowacyjnym produktom Kapituła przyznaje wyróżnienia „Debiut Roku”. W tym roku otrzymała je m.in. firma Synergy WorldWide za swój produkt ProArgi 9 Plus. Laureaci mogą posługiwać się znakiem Nagrody Zaufania i wizerunkiem statuetki „Złotego Otisa” przez okres jednego roku. Umożliwia to zapoznanie się konsumentów z najnowszymi produktami dostępnymi bez recepty.

Złoty OTIS to nie tylko plebiscyt, ale także działania społeczne – mówi Paweł Kruś, twórca nagrody. – To także wiarygodna inicjatywa społeczna. W jej ramach udało się podjąć wiele różnorodnych działań. Z inicjatywy Kapituły, przy wsparciu ludzi zaangażowanych społecznie, sfinansowano m.in. zakup implantu dla pacjentki prof. Henryka Skarżyńskiego, wsparto finansowo budowę kliniki „Budzik” dla dzieci w stanie śpiączki i – wraz z amazonkami – wybudowano Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne przy warszawskim Centrum Onkologii.
Kapituła jest też inicjatorem i organizatorem społecznych akcji badań profilaktycznych: „Uwaga nerki!”, „Nie mam HCV!”, oraz polsko-ukraińskich akcji „Cukrzyca. Wygrajmy razem!” (2012 i „Sprawdź cholesterol u dziecka!”(2013) . Z bezpłatnych badań Nagrody Zaufania skorzystało już ponad 20 tys. osób. 27 maja br. rusza II etap społecznej akcji profilaktycznej: „Zbadaj cholesterol u dziecka!”.

 

ProArgi 9 Plus w przewodniku PDR

Jeśli zajrzysz do tegorocznej edycji najpopularniejszego na świecie kompendium wiedzy o lekach, znajdziesz w nim informacje o naszym skutecznym suplemencie diety ProArgi-9+!

 

Od 1947 specjaliści medyczni z całego świata korzystają z amerykańskiego przewodnika po lekach Physicians’ Desk Reference PDR – wiarygodnego źródła na temat leków i suplementów diety. Miło nam poinformować, że ProArgi 9 Plus znajduje się w przewodniku PDR nieprzerwanie od kilku lat! Oznacza to, że większa grupa ludzi pozna korzyści płynące z korzystania z flagowego produktu Synergy WorldWide.

Przewodnik PDR można znaleźć w prawie każdym gabinecie lekarskim, aptece, szpitalu i bibliotece w USA. Ze wszystkich publikacji medycznych właśnie ta jest najbardziej aktualna i znana oraz cieszy się największym szacunkiem. Udostępniono również wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o suplemencie ProArgi 9 Plus, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia. Jesteśmy przekonani, że zachęci to jeszcze większą liczbę pacjentów, specjalistów medycznych i studentów medycyny do odkrywania korzyści z używania ProArgi-9+ oraz dzielenia się informacjami o nim z innymi z powodu licznych zalet tego produktu.

 

 

Skład ProArgi 9 Plus

L-arginina

Główny składnik ProArgi 9 Plus. L-arginina to aminokwas występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Aminokwas endogenny czyli wytwarzany przez organizm z innych związków. Jak pokazały badania, wraz z wiekiem zdolność produkcji argininy w organizmie zaczyna spadać. Niedobory tego aminokwasu prowadzą do zachwiania równowagi wewnątrz organizmu.

Arginina odgrywa ważną rolę w wielu biologicznych funkcjach naszego ciała. W organizmie arginina przetwarzana jest w tlenek azotu, uelastyczniając naczynia krwionośne, finalnie ułatwiając przepływ krwi. Końcowym efektem suplementacji L-argininy są poprawa krążenia i wyrównanie ciśnienia krwi. Istnieją różnorodne rodzaje i suplementy z argininą. Chociaż podobnie się nazywają, różnią się jakością i sposobem produkcji. Zalecana jest szczególna ostrożność przy wyborze preparatów L-argininowych. Koniecznie należy zwrócić uwagę na farmaceutyczną jakość preparatu, ponieważ większość tanich odpowiedników produkowana jest w Chinach bez stosownych certyfikatów bezpieczeństwa.

Dr. Predegast – naukowiec o światowej renomie, prowadzący badania nad właściwościami L-argininy stwierdza: Jeśli stosowany preparat nie zawiera L-cytruliny. przyśpieszającej syntezę L-argininy nie jest możliwe uzyskanie właściwych efektów. Dzięki przyśpieszonej syntezie L-argininy natychmiast wzrasta poziom tlenku azotu (NO), a sama L-argininia może działać do 24h. Produkty niezawierające L-cytruliny przestają działać już po 4-6 godzinach. L-arginina w postaci proszku jest jedną, efektywną i bezpieczną formą. Należy dodać, że naukowcy, którzy projektują formułę L-argininy, muszą biegle zadać wewnętrzne działanie aminokwasu, znać doskonale procesy chemiczne, posiadać doświadczenie kliniczne, wykazać się znajomością metabolicznych ścieżek oddziaływania L-argininy, a także znajomością jej ogromnych możliwości opóźniających proces starzenia się organizmu i roli hormonów młodości w tym procesie.

L-Cytrulina

Metabolizowany aminokwas dostarczający NO. Cytrulina pomaga zoptymalizować strumień krwi w całym organizmie i wyrównać poziom energii. Dodatkowo L-cytrulina neutralizuje amoniak, który jest silnie toksyczny. Dobrej jakości cytrulina jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania wątroby. Bez odpowiedniej ilości aminokwasu wątroba może ulec obciążeniom, co może w konsekwencji narazić ją na uszkodzenia.

Co więcej, L-cytrulina bierze udział w cyklu mocznikowym, w którym przyczynia się do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego nagromadzonego w wyniku intensywnego treningu. Nazwa cytrulina pochodzi od łacińskiego słowa citrullus – arbuz. Jest ona jednym z aminokwasów, których obecność w diecie jest nieodzowna. Uczestniczy w produkcji hormonu wzrostu, który to przyspiesza spalanie tłuszczów – wspomaga odchudzanie.

Resveratrol

Resweratrol należy do składników żywności charakteryzujących się znaczną aktywnością biologiczną. Związek ten występuje głównie w owocach i ich przetworach, zwłaszcza w winogronach i w dużym stężeniuh w czerwonym winie.

Związek ten ma szeroki zakres działania na organizm człowieka zarówno w zapobieganiu, jak i leczeniu różnych chorób. Resweratrol wywiera korzystny wpływ na układ krwionośny. Badania wykazały, że hamuje on rozwój procesów nowotworowych. Ponadto sugeruje się, że związek ten chroni przed chorobami neurodegeneracyjnymi, działa przeciwutleniająco, antyproliferacyjnie, przeciwzapalnie oraz antyangiogennie.

Dopiero kilka lat temu wzrosło zainteresowanie tym związkiem za sprawą paradoksu francuskiego. Stwierdzono, że w państwach położonych w basenie Morza Śródziemnego występuje niski wskaźnik śmiertelności w wyniku schorzeń sercowo-naczyniowych, pomimo że dieta bogata jest w tłuszcze nasycone. Zjawisko to powiązano z regularnym spożywaniem umiarkowanych ilości czerwonego wina. Sugerowano, że wino powoduje wzrost stężenia cholesterolu frakcji HDL, ze względu na zawarty w nim alkohol (spożywany w ilości 20 – 30 g, miał obniżać ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia serca o 40 %).

Po przeprowadzonych doświadczeniach okazało się jednak, że zawartość cholesterolu frakcji HDL w surowicy ludności zamieszkującej Francję nie jest większa niż u ludzi innych narodowości. Zaczęto więc szukać kolejnej przyczyny paradoksu francuskiego. Dokładna analiza składników wina wykazała, że związkiem zmniejszającym ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia jest resweratrol.

Resveratrol zapobiega chorobom serca, obniża cholesterol, skutecznie przeciwdziała miażdżycy i wspomaga leczenie cukrzycy, przeciwdziała chorobom nerek i trzustki. Pomaga utrzymać w dobrym stanie skórę i naczynia krwionośne oraz opóźnia proces starzenia. Resweratrol, substancja pozyskiwana z pestek, skórek i miąższu czerwonych winogron, ma udowodnione działanie poprawiające wydajność układu krążenia. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym resveratrolu, zachowany jest właściwy dopływ tlenu do serca i powstrzymane jest osadzanie się płytki miażdżycowej w tętnicach i zwężeniach naczyń krwionośnych. Choroby układu krążenia należą do najczęściej występujących schorzeń, są to m.in. miażdżyca, choroba wieńcowa i zawał mięśnia sercowego. Do czynników ryzyka zalicza się m.in. nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, cukrzycę, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, brak aktywności fizycznej, nadwagę i otyłość. Resweratrol obniża ryzyko występowania wyżej wymienionych schorzeń, m.in. w wyniku hamowania procesu peroksydacji lipidów oraz zmniejszania wnikania utlenionych LDL w ściany naczyń krwionośnych.

Witamina B6

Jest niezbędna dla odpowiedniego dysponowania białkiem, regulując procesy jego rozkładu na aminokwasy. Umożliwia także wyodrębnianie i przyswajanie węglowodanów i tłuszczów z produktów o przewadze białka. Wszystko to służy pozyskiwaniu i magazynowaniu energii. Witamina ta jest niezbędna dla prawidłowej pracy układu nerwowego ponieważ bierze udział w procesach wytwarzania serotoniny, dopaminy i kwasu aminomasłowego będących neuroprzekaźnikami sprzyjającymi m.in. dobremu nastrojowi, zapobieganiu depresjom i zmniejszającymi pobudzenie na poziomie emocjonalnym i fizjologicznym (np. przez rozluźnienie mięśni). B6 współdziała w wytwarzaniu hormonów, hemoglobiny oraz niektórych enzymów służących przyspieszaniu reakcji w organizmie (np. trawienia). Witamina B6 zawarta w stosownej dawce dobowej ProArgi 9 Plus służy również zwiększeniu odporności immunologicznej. Przy jej udziale tworzone są bowiem przeciwciała. Bierze też pośrednio udział w regulacji ciśnienia krwi oraz ogólnie cyklicznych skurczów serca, również przez poprawę przyswajalności magnezu. Odpowiedni poziom B6 przeciwdziała tworzeniu się kamieni nerkowych, może wpływać na łagodzenie bólu, a nawet objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego.

D-ryboza

Zaliczana jest do węglowodanów (cukrów). Pod względem przeznaczenia rożni sie jednak znacząco od wszelkich innych związków z tej grupy. D-Ryboze klasyfikuje się jako pentozę, co oznacza, ze w swojej budowie zawiera 5 atomów węgla. Jest to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Obecna jest niemal w każdej żywej komórce. Stanowi jeden z najważniejszych elementów strukturalnych kwasów nukleinowych (DNA i RNA) oraz najważniejszego nośnika energii użytecznej biologicznie – ATP. Jest zatem substancją warunkującą ciągłość energetyczną pracy komórek każdej tkanki, w tym przede wszystkim komórek mięśni szkieletowych. 

Unikalne właściwości R-Rybozy pozwalają na wykorzystanie jej dla celów ogólnej profilaktyki zdrowia, sił witalnych i kondycji każdego człowieka. D-Ryboza jako naturalnie występujący cukier o specyficznych właściwościach, pozwala na kontrolę procesów wytwarzania energii na poziomie komórkowym, a przez to dbać o prawidłowe funkcjonowanie wielu tkanek i narządów.

D-Ryboza poprawia ogólną wydolność tlenową, dba o ogólną kondycję psychofizyczną i zdrowie całego organizmu, przyspiesza rozwój siły oraz masy mięśniowej, zapobiega rozwojowi chorób serca i układu krążenia, przyśpiesza odbudowę ATP i organizmie, zwiększa ilość energii w komórkach mięśniowych, przyspiesza wzrost siły, wytrzymałości i szybkości, zapewnia szybką odnowę nukleotydów, które podczas treningu są zużywane do 70%. Odbudowa skracana jest z 72 godzin do 12. Potencjalny antyoksydant wymiatający wolne rodniki tlenowe.

Przeprowadzone badania potwierdzają, że podawanie czystej D-rybozy zwiększa sześciokrotnie (o 600%) wewnątrzkomórkowy poziom nukleotydów. Najsilniejszy hormon anaboliczny – somatotropina szybko rozwija masę mięśniową, gdyż zwiększa poziom nukleotydów dziesięciokrotnie. Tak więc, D-ryboza to ponad połowa anabolicznej siły somatotropiny – maksimum, co udało się do tej pory osiągnąć, wykorzystując substancję naturalną, dozwoloną, całkowicie bezpieczną i zdrową. 

 

ProArgi 9 Plus dla sportowców

Suplement z powodzeniem stosowany jest na całym świecie przez zawodowych sportowców, olimpijczyków oraz uczestników wszelkich światowych zawodów sportowych. Zwykle, kiedy ćwiczymy, ciało spala najpierw węglowodany, a następnie tłuszcze. Nie z ProArgi 9 Plus. Jeśli weźmiemy dawkę argininy 30 min przed treningiem, mózg będzie odpowiadał za to, żeby zacząć spalać tłuszcz natychmiast. Wielu profesjonalnych sportowców i nie tylko jest ogromnymi fanami naszego produktu. Obecność argininy korzystnie wpływa przepływ krwi i doprowadza do dużo bardziej potężnego przyrostu masy mięśniowej ciała. To również pozwala na znacznie szybsze leczenie kontuzji i szybszą regenerację po forsownych treningach.

Potwierdzone naukowo zastosowanie L-Argininy

 • Powoduje wzrost produkcji tlenku azotu w organizmie
 • Naturalnie rozszerza i kontroluje naczynia krwionośne
 • Pomaga w regulacji ciśnienia krwi
 • Pomaga utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi
 • Pomaga spalić wewnętrzny tłuszcz w walce z otyłością
 • Tworzy masę mięśni i kości
 • Poprawia sprawność seksualną zarówno kobiet i mężczyzn
 • Wspomaga hormon wzrostu, opóźnia starzenie organizmu
 • Poprawia przepływ krwi do wszystkich organów
 • Szybko regeneruje organizm po treningach
 • Skraca okres rekonwalescencji po urazach
 • Podwyższa energię życiową
 • Podwyższa odporność i wytrzymałość organizmu
 • Wspomaga organizm w walce z chorobą sercowo-naczyniową

Zamów produkty