Opinie i rezultaty

Opinie o produktach SYNERGY

Mężczyzna wiek 67 lat

Od pewnego czasu borykałem się z nadciśnieniem tętniczym, w ostatnim czasie gwałtownie wzrastało, do tego stopnia iż nie było dnia bez krwotoku z nosa. Lekarz przepisał torbę leków i powiedział, że będę musiał je zażywać do końca swojego życia. W tym samym czasie syn przyniósł mi produkty V3 i powiedział, że mam to pić bez dyskusji – dobrze wiedział, że sceptycznie podchodzę do tego typu specyfików. Zamiast leków wybrałem zażywanie podwójnej dawki wszystkich produktów: Phytolife, Mistify oraz Proargi. Po dwóch tygodniach ciśnienie zaczęło powoli spadać, a po 6 tygodniach wyregulowało się całkowicie. Groził mi wylew a dzięki systemowi V3 czuję się świetnie i nie muszę truć się lekarstwami na nadciśnienie. Poprawiły się również wyniki krwi oraz zaczął spadać cholesterol. Rezultaty potwierdzone wynikami laboratoryjnymi, które robię raz w miesiącu.

Kobieta wiek 73 lata

Choruję na Parkinsona. Od kilku miesięcy jeżdżę na wózku ponieważ mam trudności z chodzeniem i ogólnie poruszaniem się, na wózku jest mi lżej. Zaczęłam pić Proargi 9 plus i po tygodniu poczułam ożywienie i że bardziej mogę się skupić na wykonywanych czynnościach. Po 2 tyg. poczułam potrzebę wstania z wózka i ruszania się. Po 3 tygodniach intensywność drżenia ręki spadła o połowę.

Historia męża Susanny

W wieku 39 lat mąż miał silny ZAWAŁ SERCA. Dla ratowania życia lekarze zrobili mu operację, w czasie której wstawiono mu 5 BYPASÓW. Przez cały czas był zmęczony i śpiący, przesypiał całe dnie, a nawet weekendy. Od stycznia 2008 r. zaczął przyjmować produktyV3. Na początku lekarz zalecił mu przyjmowanie 4 porcji ProArgi9 przez 1 miesiąc. Potem argininę zredukował do 2 miarek dziennie i przyjmuje ją cały czas. Po tej poważnej operacji doszedł do pełnego zdrowia po niespełna roku stosowania produktów: PROARGI9+, Phytolife oraz MISTIFY (sok z owoców o wysokim ORAC). Pierwsze oznaki poprawy zaobserwował już po 3 miesiącach – mógł odstawić połowę tabletek, po następnych 3 miesiącach znowu zredukował o 1/2 ilość tabletek . Około 12 miesiąca odstawił wszystkie tabletki, bo CZUŁ SIE ŚWIETNIE. Obecnie śmiga na nartach, chodzi na wycieczki wysokogórskie , jest bardzo ruchliwy, pełen energii i życia. Dzisiaj mąż Susan „ma serce 20-latka”… Dla LEKARZY STAŁ SIĘ WYJĄTKOWYM OKAZEM PACJENTA… Niedawno robił badanie powysiłkowe u lekarza: gdy robił badanie, był zlany potem po tak energicznych ćwiczeniach -ciśnienie miał 130/80. Lekarz stwierdził, że gdyby nie blizny pooperacyjne to powiedziałby, że jest zupełnie zdrowym człowiekiem… Susan opowiadała również o sobie, że po roku stosowania produktów, w naturalny sposób wyrównała się jej PRZEMIANA MATERII – SCHUDŁA 5 kg BEZ ODCHUDZANIA, a SKÓRA stała się JĘDRNA i sporo ZMARSZCZEK ZNIKNĘŁO. Ze znajomymi oglądała niedawno album ze zdjęciami sprzed 5 lat – (więc jest to bezstronna opinia), którzy stwierdzili, że teraz wygląda dużo młodziej. Stąd wniosek, że produkty NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ!

Kobieta z cukrzycą

Mamy ciekawy przypadek u osoby w Austrii, chorej na cukrzycę. Z powodu przytkanych naczyń krwionośnych miała czarne place. Po 3 tygodniach stosowania produktów palce nogi odzyskały naturalny koloryt – stały się jasne.

Ela z Warszawy

Dzień dobry! Pragnę podzielić się z wami dobrymi wiadomościami o poprawie mojego zdrowia. Po 3 miesiącach picia produktów zdecydowanie zmniejszyły mi się problemy z wysokimi skokami ciśnienia, szczególnie przy gwałtownych zmianach pogodowych. Ostatnio nie musze aż tak uważać, pilnować sie z lekami. Lekarz zmniejszył mi dawkę leków o połowę na nadciśnienie, mam dużo większą chęć do działania czuję się zdecydowanie lepiej . Pozdrawiam.

Mężczyzna 54 lata z Warszawy

Chcę podziękować za możliwość współpracy jak i przede wszystkim że obecnie mogę korzystać z produktów V3 Synergy. Dzięki temu ta przedlużajaca się zima nie zdołowała mnie jak innych, bo po piciu tych bardzo smacznych wynalazków dostałem takiego pałera takiej dobrej chęci do działania ze niektórzy mnie nie poznaja. To całe moje zmęczenie, problemy gastryczne zniknęły, nie pamiętam kiedy używałem moich leków na zgagę itp., wiele kilometrów za kółkiem nie są już problemem ani ze względu na zmęczenie jak i na bóle żołądka. Nadmienię, że naprawdę mimo moich 54 lat stosowanie samego tylko Proargi bardzo zwiększyło witalność z czego zadowolony jestem nie tylko Ja .Pozdrawiam.

Mężczyzna 63 lata

Mam 63-ci rok życia. Po pięćdziesiątce zaczęło się coś psuć w moim zdrowiu. Na początek były to drobne dolegliwości, które likwidowałem prochami i było na trochę czasu lepiej. Potem było coraz częściej i groźniej. Już musiałem poleżeć i odchorować, zacząłem wymagać momentami pomocy w ubieraniu, czasami brałem blokady żeby pracować i zarabiać. Zdarzało się że chodziłem o lasce a nawet o kulach. Byłem przerażony. Perspektywa brania dożywotnio proszków i staczanie się zdrowia w stan coraz gorszy nie bardzo mi się podobała.Lekarze mówili że tak musi być bo to jest stan naturalny i nie ma na to rady. Na szczęście natrafiłem na medycynę niekonwencjonalną, która dawała nadzieję na wyleczenie. Ale jak się rozeznać co stosować? Akupunkturę, ziołolecznictwo, akupresurę, homeopatię, bioterapię czy którąś z innych kilkudziesięciu metod z których każda jest dobra jak zapewnia twórca /autor książki, wykonujący zabiegi/ ? Ponieważ umysł mam dociekliwy i czasami jestem wręcz upierdliwy w dociekaniu ,,dlaczego ” uparcie szukałem , stosowałem, dyskutowałem, doświadczałem na własnej skórze /a miałem na czym eksperymentować/ Obecnie po przeczytaniu ok. 150 książek z tej dziedziny oraz ukończeniu ok. 10 kursów uważam że mam właściwy pogląd na zachowanie zdrowia i powrót do zdrowia.Niestety jest to czasami ciężka i żmudna praca aby odpracować te kilkadziesiąt lat jak mówię żartobliwie ,,hulaszczego trybu życia”. Podstawą zdrowia jest PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE + pogoda ducha.Wszystkie inne metody są niepotrzebne. Są one potrzebne dla wspomagania powrotu do zdrowia, dla ulżenia w cierpieniu a to cierpienie jest potrzebne aby człowiek miał czas pomyśleć co robi źle.Miałem i jeszcze trochę mam reumatyzmu, zawalone zatoki, paradontozę. Ale nie mam już zgagi, bólów że nie mogę się ruszać, hemoroidów, bólów serca, rwy kulszowej, bólów kręgosłupa lędźwiowego, wystającego brzucha i nie mam 20 kg tłuszczu.I nie biorę prochów. Trudno mi uczciwie ocenić jakie kuracje i jakie działania w jakim stopniu mi pomogły. Sok z jagodą acai piję od lata 2012 czyli ok. roku i zgodnie z moją wiedzą ma on duży udział w zmaganiach z chorobami jako zdrowe naturalne odżywianie. Cuda zdarzają się bardzo rzadko a podstawą są drobne kroczki których postępów nie zauważa się na bieżąco. Mogę żartując powiedzieć ,,ze wstydem” że czuję się coraz lepiej a nie coraz gorzej mimo upływu czasu i coraz starszego wieku. Dobrze że jest tu obowiązek comiesięcznego zakupu bo wymusza to ciągły nieprzerwany proces walki o zdrowie. Bo zdrowie nie jest nam dane raz na zawsze, jest to ciągła walka o jego utrzymanie. Czego wszystkim życzę.

Kobieta 41 lat

Produkty firmy Synergy od początku stosowania są „trafione” dla mnie i mojej rodziny. Używamy ich od grudnia 2012 roku. Z uwagi, iż mam „uczucie zimnych stóp, chciałam, żeby moje krążenie „ruszyło”, więc zaczęłam stosować ProArgi 9+. Po kilku dniach stosowania, byłam tak naładowana energią, że chodziłam spać nawet o trzeciej nad ranem, gdyż w ogóle nie myślałam o spaniu. Ale rozsądek nakazywał mi iść spać, gdyż następnego dnia musiałam iść do pracy, a po pracy drugi etat – dom. Na razie poprzestałam na dwóch opakowaniach, gdyż zauważyłam, że nie ma już tego uczucia zimna. Dla moich dzieci (syn jest w szkole podstawowej, a córka w gimnazjum) najlepsze jest Mistify. Codziennie ze smakiem piją ten pyszny sok, ja oczywiście też. Zauważyłam, że odporność moich dzieci zwiększyła się. W okresie zimowym dużo dzieci z ich klas chorowało i choruje, a moje skarby zawsze stawiają się do swoich szkół. Również ulubionym dla mnie produktem jest Phytolife. Jeżeli odczuwam jakieś dolegliwości, to od razu go zażywam i bóle mijają. Cudownie, że te wspaniałe produkty zaczęły być dostępne w naszym kraju. Szczerze zachęcam wszystkich do stosowania tych produktów.

Kobieta 47 lat

Od zawsze marzyłam o produktach, które za jednym zamachem dałyby mi zdrowie i młody wygląd. A przy tym były smaczne i łatwe w przyjmowaniu ( płyn). To marzenie spełniło się z produktami firmy Synergy. Sen z powiek spędzały mi wzdęcia brzucha, nawet po niewielkiej ilości pokarmu. Wyglądałam jak nadmuchany balon albo dosadniej jak kobieta w zaawansowanej ciąży. Rano brzuch płaski – do wieczora: BALON.Preparaty, zestaw V3 biorę regularnie od miesiąca. Poprzednio używałam ich na zmianę . W jednym miesiącu jeden rodzaj, w drugim kolejny. Jednak najlepsze efekty są gdy spożywam wszystkie trzy jednego dnia. Po wzdęciach nie ma śladu.Mam mniej zmarszczek na twarzy. Skóra na całym ciele jest bardziej elastyczna i nawilżona.Mniej wypadają mi włosy.Poprawiła mi się jakość snu. Wystarczy mi 7 godzin snu. Wstaję wypoczęta i od razu z wigorem. Poprzednio potrzebowałam 9 godzin i około godziny, aby rano dojść do siebie.Nie mam tzw. napadów głodu na coś słodkiego ( zajadanie stresu). Jadam mniejsze porcje i szybciej czuję sytość. Co z automatu wpłynęło na utratę wagi – hura !!!Jestem spokojniejsza, weselsza i pełna życia. Po prostu młodsza pod każdym względem. Zyskuje na tym moja rodzina i ja sama. Polecam produkty każdemu, aby na sobie przekonał się ile dobrodziejstwa dają naszemu organizmowi.

Mężczyzna 48 lat

Preparaty Mistify, Phytolife i ProArgi 9+ używam regularnie od 5 m-cy. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że bardzo pozytywnie wpływają na libido. Nigdy nie miałem w sprawach seksu problemu ale teraz czuje się tak, jakbym miał 20 lat. Nie myślę tu tylko o ilości ale również jakości seksu. Ponadto poprawił mi się wzrok – używam okularów tylko w sporadycznych wypadkach (bardzo drobny druk). Zauważyłem, że po niektórych pokarmach nie mam już zgagi. Mój sen jest bardziej wartościowy, wstaję rano wypoczęty i wyspany. Od lat przyjmowałem różnego rodzaju suplementy. Zdaję sobie sprawę, że nasz organizm nie jest w stanie z pożywienia uzyskać wszystkich wartościowych składników. Jestem pozytywnie zaskoczony produktami firmy Synergy. Nigdy nie spotkałem tak fantastycznych i tak niesamowicie działających preparatów. Dziękuję za poprawę jakości życia.

Kobieta 61 lat

Suplementy stosowałam z różnych firm, ale nie byłam zadowolona. Brałam zawsze dużo leków przepisywanych przez lekarzy. Od dawna miałam bóle nóg, zawsze miałam z nimi problemy, skurcze, trudno opisać te bóle, nogi mnie ciągnęły, był ciężkie, nie mogłam spać w nocy, Piję Proargi 9 Plus od listopada jedną miarkę dziennie, Phytolife także 2, 3 razy na dzień. Dużo się zmieniło. Teraz nigdy nie bolą mnie nogi mogę się nachodzić i nie bolą, nawet po kilku godzinach. nigdy nic mi tak nie pomogło. nie mam żadnego migotania serca które ciągle mi dokuczało, czuje się jak bym miała 18 lat, poza tym nigdy mnie już nie boli głowa. W końcu rano czuję cieple nogi, dawniej zawsze było mi chłodno, jak tylko się kładłam do łóżka to czułam zimno. Byłam operowana na kręgosłup, miałam narkozę i przyjmowałam zastrzyki przeciwbólowe, czułam zimno w kręgosłupie,. Leki i zastrzyki w ogóle nie pomagały, teraz to się zmieniło. Czuję dużo więcej siły w mięśniach, mam dużo pracy w domu i to jest bardzo ważne dla mnie. Wzrok mam dużo lepszy, widzę ostrzej, nawet widzę zmiany na mojej cerze, jest ładniejsza. W końcu mogłam ograniczyć leki. Najbardziej cieszę się że mam „swoje” nogi, już mnie nie bolą i jestem wypoczęta, dużo lepiej śpię, jestem spokojniejsza pomimo wielu stresów. Czuję się teraz jak osiemnastka jestem sprawna i mam chęć do życia.

Kobieta 59 lat

Od kilku lat mój wielki problem to nadciśnienie, złe krążenie, bóle głowy, ociężałość, brak energii, niestrawność. Zażywałam dużo lekarstw i często sięgałam po tabletki przeciwbólowe. W listopadzie 2012 r zaczęłam stosować produkty Synergy V3. Już po tygodniu zauważyłam znaczną poprawę w moim samopoczuciu . W ciągu następnych tygodni unormowało się ciśnienie krwi, zniknęły bóle głowy i niestrawność. Czułam się wypoczęta, lekka i bardziej energiczna. Produktów Synergy używam stale, jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam.

Mężczyzna 52 lat (pracuje jako masażysta)

Od miesiąca używam produktów Firmy Synergy, ProArgi 9 + 1x rano i 1x wieczorem.
A soki piję od rana Mistify a wieczorem Phytolaife, zainteresowałem się produktami Synergy po kontuzji barku i zauważyłem po konsumowaniu:
1. Sprawniejszą rękę i szybsza regeneracja po kontuzji
2. Śpię po 5-6 godzinach w nocy i wstaję wypoczęty, a w łóżku a nie tylko tam śpię :), bo jeszcze mogę 🙂
3. A najważniejsza rzeczą jaka się zdarzyła o dziwo moje żylaki pod kolanami rozjaśniły się co było dla mnie Bardzo miłym zaskoczeniem.
4. Czuję przypływ Energii i wydaje mi się że wszystko co sobie zaplanuje jest do osiągnięcia, Po Prostu jasny umysł i bardzo twórczy.
5. Pan Marketingowy jest bardzo przyjaznym planem wynagradzania, czytelny i daje Duże Możliwości i jest dla mnie Szansą na szybszą Emeryturę i wypracowania pasywnych dochodów po 2 — 3 — 4 latach intensywnej i efektywnej pracy. A nie harowania jeszcze 15 lat .
Serdecznie polecam i Pozdrawiam