^ Do góry
facebook

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Synergy-Team. Niezależna dystrybucja produktów firmy SynergyWorldWide.

Produkty odżywcze Vital 3 firmy Synergy

 


Przy dzisiejszym trybie życia trudno jest dbać o zdrowie. Toksyny obecne w środowisku, niewłaściwa dieta, niedostateczna ilość ćwiczeń fizycznych oraz zbyt wysokie tempo życia wpływają na coraz częstsze zachorowania na przewlekłe schorzenia.

Nasza nowa linia V3 System to odpowiedź na problemy zdrowotne. Tworzy solidną bazę wzmacniającą układ odpornościowy za pomocą silnych przeciwutleniaczy oraz wspierającą układ krążenia, wpływając na długotrwałe wzmocnienie kondycji serca.
Potęga V3 leży we wzajemnej współpracy trzech składających się na tę linię produktów: PhytoLife, Mistify oraz ProArgi-9 Plus, które istotnie wpływają na polepszenie stanu zdrowia całego ciała. Odpowiedni skład suplementów zaopatruje nasz organizm w naturalne, wartościowe substancje, wyrównując niedobory składników odżywczych oraz uzupełnia puste magazyny energii. Dzięki temu uruchamia siły samoleczenia naszego organizmu i usuwa złogi.

Dlaczego system V3 jest tak efektywny?

  • organizm zostaje odkwaszony, odtruty i oczyszczony
  • zwiększa się zawartość tlenu we krwi
  • właściwości krwi i jej ciśnienie zostają naturalnie uregulowane
  • zoptymalizowane zostaje przyswajanie ważnych składników odżywczych i substancji roślinnych
  • przeciwutleniacze neutralizują wolne rodniki, dzięki temu widoczne spowalnia się starzenie komórek
  • następnie odczuwalny jest wzrost witalności, a działanie widać najktótszym możliwie czasie

Zanieczyszczenie środowiska, w którym żyjemy ciągle narasta. Nasza żywność zawiera chemię, która powoli i podstępnie zatruwa nasz organizm, powodując choroby cywilizacyjne. Statystycznie dzisiejszy człowiek zjada wraz z pozywieniem blisko 2kg czystej chemii rocznie!  Eksperci wnioskują, że co czwarta osoba umrze na cukrzycę, co trzecia na raka a połowa ludzi umrze przedwcześnie na serce lub schorzenia układu krążenia. Jak zadbać o zdrowie rodziny oraz własne? Jak pomóc znajomym w utrzymaniu ich zdrowia i dobrej kondycji? Produkty SYNERGY V3 to odpowiedź na te pytania.

Niewystarczające spożycie błonnika, nadmiar pożywienia o małej wartości, brak ruchu, życie pełne negatywnych emocji i stres - wszystko to prowadzi do coraz większej liczby chorób przewlekłych. Wiele ludzi myśli i ma nadzieję, że mogą wspomagać swoje zdrowie, tylko jednym cudownym produktem. W rzeczywistości, pojedynczy produkt nie może optymalnie wspierać zdolności i możliwości organizmu. Nasz organizm funkcjonuje najlepiej, gdy wszystkie systemy współpracują ze sobą. Jednym słowem, pozytywne efekty można osiągnąć tylko poprzez kompleksowe podejście.

Istnieją trzy najważniejsze przyczyny chorób chronicznych: nadmierne zakwaszenie, niedobór tlenku azotu i nadmiar wolnych rodników. Szczególna siła synergii systemu V3 leży w unikalnym połączeniu trzech produktów: Phytolife, Mistify oraz ProArgi-9 Plus, które odpowiadają na te zagrożenia i stosowane razem, pozwalają wzmocnić oraz wyregulować wszystkie 10 systemów naszego organizmu, a przez to długo utrzymywać dobre zdrowie i samopoczucie. 

System Vital 3 firmy synergy World Wide: Proargi9 Plus, Mistify, Phytolife

NAGRODA ZŁOTY OTIS 2014 DLA PROARGI9+

Flagowy produkt Synergy WorldWide ProArgi 9+ zdobywa uznanie świata medycznego w Polsce. „Tlenek azotu to cząsteczka życia” powiedział podczas oficjalnej gali wręczania Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2014” profesor Tadeusz Maliński wybitna postać świata nauki, który za swoje osiągnięcia został dwukrotnie nominowany do nagrody Nobla w dziedzinie medycyny oraz chemii, a na liście American Heart Association znajduje się wśród dziesięciu najbardziej znaczących uczonych w ostatniej dekadzie.

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKTY?

Komentarze   

 
Marcel
+3 #1 Marcel 2013-04-11 19:52
Do tej pory nie docierało do mnie, że trzeba dbać o siebie stosując suplementację, bo dzięki niej przedłużamy sobie życie oraz podnosimy jego jakość.
 

You have no rights to post comments