^ Do góry
facebook

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Synergy-Team. Niezależna dystrybucja produktów firmy SynergyWorldWide.

ProArgi-9 Plus

 


Proargi 9 plus suplement diety firmy synergy na układ sercowo naczyniowyProdukt oparty na opracowaniach Noblistów. 

ProArgi-9 Plus pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi, pomaga znormalizować ciśnienie krwi, działa korzystnie na poziom cholesterolu, polepsza działanie tarczycy, wspiera funkcje serca i wzmacnia naczynia wieńcowe, pomaga zredukować tłuszcz dzięki wzmożonemu spalaniu, po wysiłku pomaga znów odzyskać formę, polepsza sprawność i doznania seksualne. Najwyższa instytucja medyczna w USA - FDA potwierdziła 15 dowiedzionych skutków L-Argininy. ProArgi-9 Plus podwyższa mikro-cyrkulację i podnosi produkcję tlenku azotu w organizmie. L-arginina jest najpotężniejszym naturo-farmaceutykiem, jaki kiedykolwiek odkryto i ma więcej korzyści niż jakiś inny naturo-farmaceutyk. Kolumbia uniwersytet odnosi się do L-argininy jako "Magicznej kuli" dla sercowo-naczyniowego systemu. Istnieją dziesiątki powodów przemawiających za argininą. Lista możliwości tego aminokwasu jest nieskończenie długa. Naukowo potwierdzone ustalenia, wykazują, że każda osoba powinna przyjmować argininę dla zapewnienia sobie zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Arginina jest tysiąc razy silniejszym antyoksydantem od dotychczas znanych Właściwości antyoksydacyjne argininy są wsparciem dla rożnych układów naszego organizmu i może być ona ochroną przed schorzeniami serca, udarami, rakiem, cukrzycą, jak również spowalnia proces starzenia. Tlenek azotu wytworzony dzięki argininie jest związany w sposób bezpośredni lub pośredni ze wszystkimi procesami zachodzącymi w komórce. Decyduje też o naszym stanie zdrowia, począwszy od systemu naczyniowego przez system immunologiczny, hormonalny i nerwowy.

Suplement oparty na naturalnych składnikach roślinnych. ProArgi-9 Plus jest produkowany z biologicznie czystych substancji roślinnych. Dzięki swojej opatentowanej, wyjątkowej recepturze, jedna dawka zachowuje działanie 24 godziny a organizm produkuje tlenek azotu (NO).

NAGRODA ZAUFANIA ZŁOTY OTIS 2014 DLA PROARGI9+

Oficjalna ceremonia wręczenia statuetek Nagrody Zaufania „ZŁOTY OTIS 2014” odbyła się 4 kwietnia w Muzeum Kolekcji Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich) przy Placu Bankowym 1, w Warszawie. 
Udało nam się porozmawiać z przewodniczącym Kapituły Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” panem Pawłem Krusiem. Oto co nam powiedział: 
- „Złoty OTIS” to najważniejsza nagroda konsumentów na rynku farmaceutycznym w Polsce. Pacjenci wybierają – najlepsze ich zdaniem – produkty dostępne na rynku bez recepty. Najbardziej innowacyjnym produktom Kapituła przyznaje wyróżnienia „Debiut Roku”. W tym roku otrzymała je m.in. firma Synergy WorldWide za swój produkt ProArgi 9+. Laureaci mogą posługiwać się znakiem Nagrody Zaufania i wizerunkiem statuetki "Złotego Otisa" przez okres jednego roku. Umożliwia to zapoznanie się konsumentów z najnowszymi produktami dostępnymi bez recepty. 
 „Złoty OTIS” to nie tylko plebiscyt, ale także działania społeczne – mówi Paweł Kruś, twórca nagrody. - To także wiarygodna inicjatywa społeczna. W jej ramach udało się podjąć wiele różnorodnych działań. Z inicjatywy Kapituły, przy wsparciu ludzi zaangażowanych społecznie, sfinansowano m.in. zakup implantu dla pacjentki prof. Henryka Skarżyńskiego, wsparto finansowo budowę kliniki „Budzik” dla dzieci w stanie śpiączki i – wraz z amazonkami – wybudowano Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne przy warszawskim Centrum Onkologii. 
Kapituła jest też inicjatorem i organizatorem społecznych akcji badań profilaktycznych: „Uwaga nerki!”, „Nie mam HCV!”, oraz polsko-ukraińskich akcji „Cukrzyca. Wygrajmy razem!” (2012 i „Sprawdź cholesterol u dziecka!”(2013) . 
Z bezpłatnych badań Nagrody Zaufania skorzystało już ponad 20 tys. osób.
27 maja br. rusza II etap społecznej akcji profilaktycznej: „Zbadaj cholesterol u dziecka!”.
Ogromnie cieszymy się z tego wyróżnienia i zapraszamy do obejżenia relacji fimowej z ceremonii znajdującej się poniżej.
 

Flagowy produkt Synergy WorldWide ProArgi 9+ zdobywa uznanie świata medycznego w Polsce. „Tlenek azotu to cząsteczka życia” powiedział podczas oficjalnej gali wręczania Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2014” profesor Tadeusz Maliński wybitna postać świata nauki, który za swoje osiągnięcia został dwukrotnie nominowany do nagrody Nobla w dziedzinie medycyny oraz chemii, a na liście American Heart Association znajduje się wśród dziesięciu najbardziej znaczących uczonych w ostatniej dekadzie.

ProArgi-9+ w przewodniku PDR

Jeśli zajrzysz do tegorocznej edycji najpopularniejszego na świecie kompendium wiedzy o lekach, znajdziesz w nim informacje o naszym skutecznym suplemencie diety, ProArgi-9+.

Od 1947 specjaliści medyczni z całego świata korzystają z przewodnika po lekach (Physicians’ Desk Reference — PDR) jako wiarygodnego źródła na temat leków i substancji przepisywanych na receptę. Miło nam poinformować, że preparat ProArgi-9+ znalazł się w przewodniku PDR (wydanie na rok 2014). Oznacza to, że większa grupa ludzi pozna korzyści płynące z korzystania z naszego flagowego produktu.synergy team proargi9plus
Przewodnik PDR można znaleźć w prawie każdym gabinecie lekarskim, aptece, szpitalu i bibliotece. Ze wszystkich publikacji medycznych właśnie ta jest najbardziej aktualna i znana oraz cieszy się największym szacunkiem. Ostatnio udostępniono również wygodne w użytku elektroniczne wersje przewodnika PDR. Zarówno wersje drukowane, jak i elektroniczne zawierają informacje o preparacie ProArgi-9+, w tym instrukcje dawkowania oraz zdjęcia. Jesteśmy przekonani, że zachęci to jeszcze większą liczbę pacjentów, specjalistów medycznych i studentów medycyny do odkrywania korzyści z używania preparatu ProArgi-9+ oraz dzielenia się informacjami o nim z innymi z powodu ogromnego znaczenia tego produktu dla prowadzenia zdrowego trybu życia.

 

Skład ProArgi-9 Plus

L-arginina

L-arginina składnik ProArgi-9PlusL-arginina to aminokwas występujący naturalnie w ludzkim organizmie. Aminokwas endogenny czyli może być wytworzony przez nasze ciało z innych związków. W teorii organizm nie potrzebuje dostarczania tego aminokwasu z jedzeniem. Jak pokazały badania, wraz z wiekiem zdolność produkcji argininy w organizmie zaczyna spadać. Niedobory tego aminokwasu prowadzą do zachwiania równowagi wewnątrz organizmu. Odgrywa ważną rolę w wielu biologicznych funkcjach naszego ciała. W organizmie arginina przetwarzana jest w tlenek azotu, uelastyczniając naczynia krwionośne. Ułatwia przepływ krwi. Końcowym efektem suplementacji L-argininy są poprawa krążenia i obniżenie ciśnienia krwi. Są różne rodzaje L-argininy (podobnie jak wiele innych "cudownych substancji"), chociaż podobnie się nazywają, różnią się jakością i sposobem produkcji. Zalecana jest szczególna ostrożność przy wyborze preparatów L-argininowych. Koniecznie należy zwrócić uwagę na farmaceutyczną jakość preparatu. Dr. Predegast - naukowiec o światowej renomie, prowadzący badania nad właściwościami L-argininy stwierdza: "Jeśli stosowany preparat nie zawiera L-cytruliny. przyśpieszającej syntezę L-argininy nie jest możliwe uzyskanie właściwych efektów". Dzięki przyśpieszonej syntezie L-argininy natychmiast wzrasta poziom tlenku azotu (NO), a L-argninia jest uaktywniona na 24 godziny. Preparaty bez L-cytruliny przestają działać już po 4-6 godzinach. L-arginina w postaci proszku jest jedną, efektywną i bezpieczną formą. Należy dodać, że naukowcy, którzy projektują formułę L-argininy, muszą biegle zadać wewnętrzne działanie argininy, znać doskonale chemiczna stronę projektu, posiadać doświadczenie kliniczne, wykazać się znajomością metabolicznych sieżek oddziaływania L-argininy, a także znajomością jej ogromnych możliwości opóźniających proces starzenia się organizmu i roli hormonów młodości w tym procesie.

Cytrulina

Cytrulina składnik suplementu ProArgi-9 PlusMetabolizowany aminokwas dostarczający dodatkowy azotowy tlenek. Ponadto cytrulina pomaga zoptymalizować strumień krwi w całym organizmie i wyrównać poziom energii. Dodatkowo, L-cytrulina neutralizuje amoniak, który jest silnie toksyczny. Ponadto, dobra cytrulina jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania wątroby. Bez odpowiedniej ilości L-cytruliny wątroba będzie zbyt obciążona, co może w konsekwencji narazić ją na uszkodzenia. Co więcej, L-cytrulina bierze udział w cyklu mocznikowym, w którym przyczynia się do zmniejszenia ilości kwasu mlekowego nagromadzonego w wyniku intensywnego treningu. Nazwa cytrulina pochodzi od łacińskiego słowa citrullus - arbuz. Jest ona jednym z aminokwasów, których obecność w diecie jest nieodzowna. Cytrulina uczestniczy w produkcji hormonu wzrostu, który to przyspiesza spalanie tłuszczów - wspomaga odchudzanie. 

Resveratrol

resveratrol składnik proargi9plus synergyResweratrol należy do składników żywności charakteryzujących się aktywnością biologiczną. Związek ten występuje głównie w owocach i ich przetworach, zwłaszcza w winogronach i w dużych stężeniach w czerwonym winie. Zjawisko paradoksu francuskiego spotęgowało wzrost zainteresowania resweratrolem. Związek ten ma szeroki zakres działania na organizm człowieka zarówno w zapobieganiu, jak i leczeniu różnych chorób. Resweratrol wywiera korzystny wpływ na układ krwionośny. Badania in vitro wykazały, że hamuje on rozwój procesów nowotworowych. Ponadto sugeruje się, że związek ten chroni przed chorobami neurodegeneracyjnymi, działa przeciwutleniająco, antyproliferacyjnie, przeciwzapalnie oraz antyangiogennie. Dopiero kilka lat temu wzrosło zainteresowanie tym związkiem za sprawą paradoksu francuskiego. Stwierdzono, że w państwach położonych w basenie Morza Śródziemnego występuje niski wskaźnik śmiertelności w wyniku schorzeń sercowo-naczyniowych, pomimo że dieta bogata jest w tłuszcze nasycone. Zjawisko to powiązano z regularnym spożywaniem umiarkowanych ilości czerwonego wina. Sugerowano, że wino powoduje wzrost stężenia cholesterolu frakcji HDL, ze względu na zawarty w nim alkohol (spożywany w ilości 20 - 30 g, miał obniżać ryzyko zachorowania na chorobę niedokrwienną mięśnia serca o 40 %). Po przeprowadzonych doświadczeniach okazało się jednak, że zawartość cholesterolu frakcji HDL w surowicy ludności zamieszkującej Francję nie jest większa niż u ludzi innych narodowości. Zaczęto więc szukać kolejnej przyczyny paradoksu francuskiego. Dokładna analiza składników wina wykazała, że związkiem zmniejszającym ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia jest resweratrol. Resveratrol zapobiega chorobom serca, obniża cholesterol, skutecznie przeciwdziała miażdżycy i wspomaga leczenie cukrzycy, przeciwdziała chorobom nerek i trzustki. Pomaga utrzymać w dobrym stanie skórę i naczynia krwionośne oraz opóźnia proces starzenia. Resweratrol, substancja pozyskiwana z pestek, skórek i miąższu czerwonych winogron, ma udowodnione działanie poprawiające wydajność układu krążenia. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym resveratrolu, zachowany jest właściwy dopływ tlenu do serca i powstrzymane jest osadzanie się płytki miażdżycowej w tętnicach i zwężeniach naczyń krwionośnych. Choroby układu krążenia należą do najczęściej występujących schorzeń, są to m.in. miażdżyca, choroba wieńcowa i zawał mięśnia sercowego. Do czynników ryzyka zalicza się m.in. nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, cukrzycę, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu, brak aktywności fizycznej, nadwagę i otyłość. Resweratrol obniża ryzyko występowania wyżej wymienionych schorzeń, m.in. w wyniku hamowania procesu peroksydacji lipidów oraz zmniejszania wnikania utlenionych LDL w ściany naczyń krwionośnych.

D-Ryboza

D-Ryboza składnik Proargi 9 plus firmy synergyPod względem chemicznym zaliczana jest do węglowodanów (cukrów). Pod względem przeznaczenia rożni sie jednak znacząco od wszelkich innych związków z tej grupy. D-Ryboze klasyfikuje sie jako pentoze, co oznacza, ze w swojej budowie zawiera 5 atomów węgla. Jest to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Obecna jest niemal w każdej żywej komórce. Stanowi jeden z najważniejszych elementów strukturalnych kwasów nukleinowych (DNA i RNA) oraz najważniejszego nośnika energii użytecznej biologicznie – ATP. Jest zatem substancją warunkującą ciągłość energetyczną pracy komórek każdej tkanki, w tym przede wszystkim komórek mięśni szkieletowych. Unikalne właściwości R-Rybozy pozwalają na wykorzystanie jej dla celów ogólnej profilaktyki zdrowia, sił witalnych i kondycji każdego człowieka. D-Ryboza jako naturalnie występujący cukier o specyficznych właściwościach, pozwala na kontrolę procesów wytwarzania energii na poziomie komórkowym, a przez to dbać o prawidłowe funkcjonowanie wielu tkanek i narządów. D-Ryboza poprawia ogólną wydolność tlenową, dba o ogólną kondycję psychofizyczną i zdrowie całego organizmu, przyspiesza rozwój siły oraz masy mięśniowej, zapobiega rozwojowi chorób serca i układu krążenia, przyśpiesza odbudowę ATP i organizmie, zwiększa ilość energii w komórkach mięśniowych, przyspiesza wzrost siły, wytrzymalosci i szybkości, zapewnia szybką odnowę nukleotydów, które podczas treningu są zużywane do 70%. Odbudowa skracana jest z 72 godzin do 12. Potencjalny antyoksydant wymiatajacy wolne rodniki tlenowe. Przeprowadzone badania potwierdzają, że podawanie czystej D-rybozy zwiększa sześciokrotnie (o 600%) wewnątrzkomórkowy poziom nukleotydów. Najsilniejszy hormon anaboliczny - somatotropina szybko rozwija masę mięśniową, gdyż zwiększa poziom nukleotydów dziesięciokrotnie. Tak więc, D-ryboza to ponad połowa anabolicznej siły somatotropiny - maksimum, co udało się do tej pory osiągnąć, wykorzystując substancję naturalną, dozwoloną, całkowicie bezpieczną i zdrową. 

Ksylitol

ksylitol składnik ProArgi 9 Plus firmy synergyKsylitol to naturalny produkt w 100% pochodzenia roślinnego, bez chemicznych dodatków. Posiada niezwykłe właściwości – odkwaszają organizm, pomagają leczyć cukrzycę, osteoporozę, próchnicę zębów. Ksylitol jest skutecznym środkiem przeciwko szkodliwym bakteriom jelit, np. Helicobacter pylori, której przypisuje się między innymi owrzodzenie żołądka. Ogranicza rozwój pleśni i drożdżaków – na przykład Candida albicans – w przewodzie pokarmowym. Zmniejsza też łaknienie cukru. W szeregu krajów popularny zamiennik cukru dla diabetyków. FDA i JEFCA, organ doradczy WHO i FAQ stwierdził, że dla ksylitolu nie istnieje granica spożycia (ADI – dopuszczalna dzienna dawka), co znaczy, że jest on całkowicie bezpieczny niezależnie od spożywanej ilości dziennej. Dobroczynny wpływ ksylitolu jest odnotowywany nie tylko w powstrzymywaniu rozwoju bakterii z gatunku Sterptococcus mutans powodujących próchnicę, ale także tych z gatunku Sterptococcus pneumoniae, powodujących ostre zapalenie ucha środkowego. Badacze z Iowa wykazali natomiast, iż ksylitol może być środkiem zapobiegawczym przeciw bakteryjnemu zakażeniu płuc i oskrzeli u chorych na mukowiscydozę. Ksylitol jest bardzo wskazany dla osób pragnących odchudzać się (bez ascetycznego odmawiania sobie słodyczy) ze względu na to, iż poza bezspornymi zaletami (zmniejszenie zapotrzebowania na insulinę i własnościami bakteriobójczymi) dostarcza on organizmowi o 40% mniej kalorii niż cukier, a jest (w 100%) równie słodki. Ksylitol ułatwia mineralizację (przyswajanie minerałów przez organizm) np. przyswajanie wapnia przez kości, a więc działa wspomagająco przy osteoporozie.

 

Suplement diety ProArgi9Plus zawierający L-Argininę
 

ProArgi-9 Plus dla sportowców.

Produkt posiada certyfikat GMP, jest zgodny z wymaganiami WADA (Światowej Organizacji Antydopingowej), i jest zatwierdzony przez wiele światowych organizacji sportowych jak np. Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Z powodzeniem stosowany jest na całym świecie przez zawodowych sportowców, olimpijczyków oraz uczestników wszelkich światowych zawodów sportowych. Zwykle, kiedy ćwiczymy, ciało spala najpierw węglowodany, a następnie tłuszcze. Nie z ProArgi9 Plus. Jeśli weźmiemy dawkę ProArgi9 Plus 30 min przed treningiem, mózg będzie odpowiadał za to, żeby zacząć spalać tłuszcz natychmiast. Wielu profesjonalnych kulturystów i nie tylko jest ogromnymi fanami tego produktu. Azotowy tlenek w produkcie znacznie ulepsza przepływ krwi i doprowadza do dużo bardziej potężnego przyrostu masy mięśniowej ciała. To również pozwala na znacznie szybsze leczenie kontuzji i szybszą regenerację po forsownych treningach.

Potwierdzone naukowo zastosowanie ProArgi9 Plus 

 • Powoduje wzrost produkcji tlenku azotu w organizmie 
 • Naturalnie rozszerza i kontroluje naczynia krwionośne 
 • Pomaga w regulacji ciśnienia krwi 
 • Pomaga utrzymać zdrowy poziom cukru we krwi 
 • Pomaga spalić wewnętrzny tłuszcz w walce z otyłością 
 • Tworzy masę mięśni i kości 
 • Poprawia sprawność seksualną zarówno kobiet i mężczyzn 
 • Wspomaga hormon wzrostu, opóźnia starzenie organizmu 
 • Poprawia przepływ krwi do wszystkich organów 
 • Szybko regeneruje organizm po treningach 
 • Skraca okres rekonwalencencji po urazach 
 • Podwyższa energię życiową 
 • Podwyższa odporność i wytrzymałość organizmu 
 • Wspomaga organizm w walce z chorobą sercowo-naczyniową

Obraz żywej kropli krwi po zastosowaniu proargi 9 plus oraz mistify firmy synergy

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKTY?

 

 
 

You have no rights to post comments